Pexeso z Vašich vlastních fotek

Pravděpodobné dodání:
Út, 20.08.2019 – St, 21.08.2019
Dnes objednáte, zítra zašleme!
Individuálně vytvořitelné karty
Včetně individuální krabičky
36 nebo 72 karet (6 x 6 cm)
od 699,00 Kč 499,00 Kč

Popis produktu

Proč zanechává pexeso jak na děti, tak i dospělé takový dojem? To je přeci jasné: Pexeso s vlastními motivy není jen velmi originální nápad na dárek, ale také skvělá zábava pro celou rodinu. Vytvořte si Vaše foto-pexeso pomocí pár kliknutí na myš. Vždy dvě karty mají stejný motiv. Ve hře jde o to, zapamatovat si a najít dva stejné motivy. Vyhrává ten, kdo najde nejvíce párů. Lehce pochopitelné pro velké i malé.

Objevte Vaše fotky znovu při hře

Vámi vytvořené karty mohou zobrazovat Vaše přátele, veselá zvířata, města či budovy - vše z Vašeho vlastního fotoarchivu. Právě toto dodává průběhu hry při hledání párových karet příjemné napětí. Intenzivně se zabýváte Vašimi fotkami a připomínáte si tím všechny nezapomenutelné okamžiky. Pexeso z vlastních fotek procvičuje koncentraci, trpělivost a rozvíjí paměť.

Krabička pro foto-pexeso

Krásná a zároveň užitečná: stabilní krabička je ideálním úložištěm na foto-pexeso. Vytiskneme Vám navíc jakýkoliv text na hrací plochu. Tím je Vaše foto-pexeso ještě originálnější. Kdybyste chtěli někomu darovat vlastně vytvořené karty, můžete využít krabičku jako dárkové balení. Již její vytváření je velká zábava!

 • Individuální krabička za stejnou cenu
 • Vlastní název
 • K dodání v barvách modrá, žlutá a červená
 • Jeden Vámi zvolený pár jako motiv na vrchní stranu krabičky
Barvy krabičky na pexeso

Doporučený věk

od 4 - 6 let

Balení

Karty jednoduše vymáčknete z kvalitního kartonu. Deska se nachází uvnitř krabičky.

Minimální doporučená kvalita fotek

Kvalitu Vašeho pexesa výrazně ovlivňuje rozlišení Vašich fotek. Pro jednotlivé karty doporučujeme následující rozlišení: (š x v):
803 x 803 pixelů

Důležité: dejte si pozor, abyste nevkládali rozmazané, podexponované nebo barevně nevyvážené fotky.

Pexeso z vlastních obrázků

Rozměry krabičky

Velikost krabičky na pexeso

Rozměry karet

Velikost kartičky pexesa

Zadní strana pexesa

Zadní strana pexesa

Tipy a nápady

Doporučení

 1. Vytvořte si pexeso s obrázky na určité téma: například párty, rozloučení se svobodou nebo jako dárek k svatbě, narozeninám, Vánocům či Valentýnu a nadšení máte zajištěno. Dalším skvělým nápadem na pexeso jsou známé tváře jako rodiče, prarodiče, sourozenci a přátelé.
 2. Po nahrání Vašich fotek si můžete v nastavení nastavit požadovaný výřez motivu. To Vám pomůže vyhnout se například oříznutých hlav na paxesu.
 3. Výběrem Vašich motivů zároveň ovlivníte obtížnost pexesa. Páry karet s velkými jednobarevnými plochami se hledají snáze než s vícebarevnými pozadími.

Tip: poměr ceny a kvality

Rádi bychom Vám představili naše pexeso se 72 kartami jako výherce poměru ceny a kvality. Občas se ozývají zákazníci, kteří nemají ale tolik motivů. Co s tím?
Také napříkad fotky s motivem mušlí, zvířat, rostlin se na pexesu dobře vyjímají. Proberte se Vaším archivem, ne vždy je nutné volit jen osoby nebo obličeje.

Herní strategie:

 1. Karty nepokládejte přes sebe, ale srovnejte je do řad. Jinak by mohlo dojít k otočení více karet najednou a zbytečně by se mohly odhalit karty pro Vaše další tahy.
 2. Zachovejte klid. Při stresu ztrácíte koncentraci a vzpomenout si na pozice karet je mnohem těžší.
 3. Hrajte pomalu a nenechte se ovlivnit rychlým tempem spoluhráčů. Tím si můžete v klidu projít v paměti poslední kroky a snáze si vzpomenout na správnou pozici párové karty. Hlavně děti často hrají příliš rychle.
 4. Dávejte pozor, když je protihráč na tahu. Často se soustředíme pouze, když jsme sami na tahu.
 5. Nikdy neotáčejte dvě úplně neznámé karty najednou. Byla by to velká náhoda, kdyby se Vám podařilo najít tímto způsobem pár.
 6. Lepší je nejprve otočit jednu novou kartu s nadějí, že budete vědět, kde se nachází její párová karta.

Varianty pexesa

Pexeso se 36 karty

36 karet

Je tomu již delší dobu, memory(R)¹ kdy jste naposledy hráli pexeso? Nevadí, právě pro Vás je ideální pořídit si naše pexeso 36. Spojte radost ze hry s trénováním paměti. S vlastními motivy je hledání párů samozřejmě mnohem zábavnější. Varianta se 36 kartami je idální na dovolenou, na narozeninovou party, můžete ji hrát na terase nebo na balkóně..

Pro všechny bystré hlavy a fanoušky, kteří se nechtějí přetěžovat těžší varinatou. Děti trénují svou paměť mnohem raději, když na kartách vidí známé tváře, domácí zvířata nebo plyšáky. Také u nich dochází ke zlepšení jemné motoriky. Toto samozřejmě platí i u starších lidí.

Kromě toho je pexeso 36 zdařilým dárkem k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem.

Vlastnosti:

 • Zábavné a zároveň náročné
 • Stupeň obtížnosti: střední
 • Nároky na paměť: střední
Pexeso se 72 karty

72 karet

Když už, tak už. U profíků na trénování paměti nepřichází v úvahu žádná jiná varianta, než pexeso se 72 karty. Je přeci třeba pokrýt celý stůl. Rozložte na stůl a zapojte své mozkové buňky naplno. Hlavně při deštivých zamračených dnech si milovníci pexesa přijdou na své.

Ideální dárek pro bystré a přemýšlivé.

Pexeso se 72 karty je náš výherce, co se týče poměru ceny a počtu karet. Tip: Dospělí mohou hrát se všemi páry. Pokud však chtějí hrát i děti, dejte jednoduše některé páry na stranu.

Vlastnosti:

 • Vzrušující a náročné
 • Stupeň obtížnosti: vysoký
 • Nároky na paměť: vysoké

Časté otázky

Mohu také na kartičky vložit text?

Samozřejmě, za pomoci jakéhokoliv obrázkového editoru můžete vložit do obrázků texty. Toto je třeba ale provést před samotným nahráním před objednávkou. Přímé vložení textu u nás není zatím možné.

Mám málo fotek na vytvoření pexesa se 72 karty - co mám dělat?

Také napříkad fotky s motivem mušlí, zvířat, rostlin se na pexesu dobře vyjímají. Proberte se Vaším archivem, ne vždy je nutné volit jen osoby nebo obličeje..

Jak mohu provést ořez fotky?

Po nahrání fotek si máte možnost v nastavení obrázku oříznout a posunout fotku tak, jak to potřebujete. Vyvarujete se tím například oříznutných hlav..

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH